הפקת אירוע – איך עושים את זה נכון?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

על הפקת אירוע

הפקת אירוע יכול להיות כאב ראש לא קטן. כשאנחנו מתעסקים בהפקת אירוע אנו חושבים על מיליון דברים בבת אחת. חלקם חלומות שיש לנו ואולי ברצוננו להגשים את אותם החלומות בהפקת האירוע וחלקם דברים פרקטיים מעשיים שאנו מדמיינים שיהיו מועילים וטובים להפקת האירוע שאנו מתכננים. בכל מקרה, הפקת אירוע יכול להיות דבר נפלא וגם יכול להיות סיוט מארץ הסיוטים.

רוצה לקבל פרטים?
נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

מה הדבר הכי חשוב לנו בהפקת אירוע? האם אנו רוצים להפיק אירוע שיהיה קייצי חמים ונעים בחוץ (הרבה פעמים טעות נפוצה – מאוד חם בקיץ וזה בהחלט לא אופטימאלי להיות באירוע קייצי בחום מזיעים ומסריחים). אולי אנו חושבים על הפקת אירועים בחורף ולהנות באולם יפייפה באווירה חורפית (אל תשכחו חדר שמירת חפצים! חשוב ביותר לכל המעילים וציוד חורף כבד שלא היינו רוצים להכניס לתוך האירוע.) כאשר אנו מגיעים להפיק אירוע בין אם זה הפקת אירוע חברה או הפקת אירוע פרטי, אנו נרצה לחשוב על הדברים היטב ולהגיע למסקנות הרבה לפני שנרוץ להפקת האירוע עצמו.

אירוע עסקי

בואו נאמר שבחירת הצלחות ומפיות זה לא הדבר החשוב ביותר אך גם את זה נעשה במסגרת הפקת האירוע. אנו נרצה להגיע לאירוע לאחר שכל הפרטים והדברים הכי קטנים פתורים ואין לנו ספק לגבי שום דבר (ואז כמובן יש את העניין של טעויות אנוש ודברים לא צפויים שיהיה לנו מספיק פנאי להתעסק בהם משוםשכל שאר הפרטים בהפקת האירוע כבר פתורים).

אם לדבר בכנות, הפקת אירוע זה תהליך מחייב. אנו מתחייבים לאירוע ולתהליך על מנת שהאירוע יהיה מושלם ויעלה על הכל הציפיות. לעולם איננו יודעים מה האירוע יביא עימו, מה האורחים יחשבו, אם יהנו מהפקת האירוע או לא, אך אנו יכולים להגיע להכי טוב שאנחנו יכולים לעשות וזה בהחלט המון בהפקת אירוע, במיוחד אם זהו האירוע הראשון שאנו מפיקים! אך כרגע בואו לא נדבר על האירוע הראשון שאנו מפיקים אלא הפקת אירוע חמישים אולי.

כאשר אנו מגיעים להקת אירוע ואנו יודעים מה אנחנו רוצים, התהליך נהיה יותר קל, עכשיו כל מה שעלינו לעשות הוא למצוא מפיק אירועים שיפיק לנו את האירוע ועם איזה ספקים נרצה לעבוד.

רוצה לקבל פרטים?
נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הנקראים ביותר

הגברה למופעים בווליום גבוה

הגברה למופעים מי לא אוהב מוזיקה? מי לא מחכה כל כך לצאת ולספוג את הווייב הכייפי והמשחרר, להתמלא באנרגיות וזרימה חיוביות שיש

מפיק אירועים

מפיקי אירועים – הצצה מקרוב

מהו תפקידם של מפיקי אירועים? בעשור האחרון תחום האירועים עבר שינוי של ממש כאשר אחד מהתפקידים המבוקשים היום בתחום הוא להיות מפיק

הפקת אירוע עסקי וציוד להשכרה

הפקת אירוע עסקי – כל היתרונות שבחברת הפקות מקצועית הפקת אירוע עסקי הוא תהליך מאתגר אשר דורש מאיתנו המון מחשבה, בעיקר משום

פרסום כתבה באתר

100 ש"ח

ויש לך כתבה עם קישור לאתר שלך