עבודות בגובה לאולמות אירועים

עבודות בגובה לאולמות אירועים הן תחום מאוד חשוב בעולם הבידור והאירועים כאשר הוא גולש למספר רב של תתי תחומים כמו תאורה, הגברה, תפאורה ועוד. אולמות אירועים רבים ברחבי הארץ מעסיקים פועלים שעברו הכשרה בעבודה בגובה כאשר אולמות אירועים אחרים דווקא מעדיפים לשכור את שירותיהם של חברות חיצוניות שמתמחות בסוג זה של עבודה, לדוגמא חברת אספרו.

מעוניינים לפרסום כתבה בתשלום באתר? צרו קשר

 עבודות בגובה לאולמות אירועים – באילו מקרים?

במקרים רבים כאשר אולם אירועים משכיר את החלל שלו לטובת אירוע יש הרבה מאוד דרישות ממי ששכר את החלל כאשר הדבר תלוי כמובן בסוג האירוע ובמספר המוזמנים אל האירוע. בדרך כלל יש לבצע התאמות רבות בעיקר במערכת ההגברה והסאונד של האולם שכן לעיתים יש לבצע השכרה של ציוד הגברה נוסף במקרים שבו האולם צריך להכיל הרבה מאוד אנשים לאירוע השקה גדול, הופעה או אירוע חברה. על מנת לבצע את כל ההתאמות יש לשכור חברה שמתמחה בעבודות בגובה על מנת שתתלה את כל אביזרי הסאונד. בנוסף לכך ישנה גם לעתים תפאורה שאותה יש לתלות על התקרה ולשם כך גם כן נצטרך אנשים שמתמחים בעבודה בגובה רב כאשר בין היתר ניתן לעבוד על סולמות מאוד גבוהים או לעבוד באמצעות שיטה של במות הרמה למשל.

על מה יש להקפיד בעבודות בגובה לאולמות?

כאשר אנו מזמינים עבודה שכוללת עבודות בגובה לאולמות עבור אירועים פרטיים או הפקת אירועים עסקיים, עלינו להפקיד על מספר דברים כאשר קודם כל לא משנה אם העבודה מתבצעת על סולם או במת הרמה או אפילו סנפלינג, על כל העובדים לעבור הכשרה של עבודה בגובה ולהחזיק באישור לעבודה בגובה. מעבר לכך, וודאו כי כל אנשי המקצוע שעוסקים במלאכה מקפידים על אמצעי הבטיחות הדרושים לעבודה כמו רתמות, קסדה וכדומה.

מעוניינים לפרסום כתבה בתשלום באתר? צרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הנקראים ביותר

פרסום כתבה עם קישור לאתר שלכם

יצירת קשר

דילוג לתוכן