שדרוג אולמות אירועים

אין ספק שתחום האירועים הוא דינמי מאוד ואנו רואים אולמות אירועים חדשים קמים חדשות לבקרים כאשר כל אולם חדש מביא עימו חידושים בתחום העיצוב. אין ספק שאולם אירועים חייב להיראות מרהיב בעיקר מבפנים אך כיום אולמות רבים משקיעים גם בחלק החיצוני של המבנה, שכן הוא משפיע רבות על האולם עצמו, על האווירה שנוצרת באירוע, על תחזוקת המבנה כמובן ועל עוד משתנים רבים אחרים. לכן, אנו רואים אולמות אירועים רבים שכבר פעילים בתחום האירועים מספר שנים מבקשים לבצע תהליך של שדרוג אולמות אירועים בכדי לעמוד בסטנדרטים שהענף מציב אך גם לביצוע עבודות תחזוקה שותפת.

מעוניינים לפרסום כתבה בתשלום באתר? צרו קשר

חידוש מעטפת מבנה באמצעות קיר מסך

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבצע כאשר אנו מקימים או משפצים אולם אירועים הוא חידוש מעטפת מבנה. הסיבה המרכזית שבגינה נרצה לבצע את התהליך הזה בצורה יסודית הוא בכדי למנוע דליפות של מים כתוצאה מגשם והצפות על הגג שעלולים לפגוע באירוע. מעבר לכך נרצה גם לבצע חידוש של העיצוב שלו על ידי הוספת אלמנטים עיצוביים מעניינים כמו קיר טיח, קיר מסך
(curtain wall), צביעה מחדש של הקיר או כל רעיון אחר שאתם רוצים לבצע.

 

קירות מסך כחלק משדרוג אולמות יתרונות

אחד הדברים שמקנים לאולמות האירועים גמישות רבה כיום ואנו רואים אותו הרבה בחידוש מעטפת מבנה לאולמות אירועים הוא בניה של קיר מסך. הסיבה שבגינה אולמות אירועים ריבם מעדיפים לבנות קיר מסך טמונה קודם כל בהיותו אלמנט עיצובי מרהיב שמוסיף הרבה מאד לכל חלל עיצובי. מעבר לכך, קיר מסך מכניס המון אור לתוך המבנה בשעות היום ויוצר אלמנט של מקום גדול ופתוח יותר, דבר שעוזר לאולמות האירועים להיות אטרקטיביים בפני חברות ואנשים פרטיים עבור אירועי יום אותם הם רוצים לערוך. כחלק מהתקנת הקיר יש לבצע עבודות בגובה.

מעוניינים לפרסום כתבה בתשלום באתר? צרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הנקראים ביותר

פרסום כתבה עם קישור לאתר שלכם

יצירת קשר

דילוג לתוכן