איך להפיק כנס או אירוע עסקי בתקציב נמוך?

שנת 2020 הובילה חברות, ארגונים ועסקים רבים לקשיים כלכליים לא פשוטים. מה שנראה היה כאחת השנים המבטיחות בתחומים רבים התגלה כפער אדיר בין התכנון לבין המציאות. יחד עם זאת, אותם עסקים עדיין הצליחו לשרוד את המגפה הבריאותית והכלכלית בין אם באמצעות סיוע ובין אם בדרכים אחרים. ברור לכולם שהחיים ממשיכים ואנו חייבים לקדם את העסק שלנו בכל דרך ולא נוכל להמשיך באותה תצורה. כנסים, אירועים עסקיים והשקות הם חלק בלתי נפרד מליבו של כל עסק חי ונושם. השאלה היא איך אפשר להפיק אירוע עסקי בתקציב נמוך בהרבה ממה שהיינו רגילים עד כה? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם!

מעוניינים לפרסום כתבה בתשלום באתר? צרו קשר

 

אירוע עסקי בתקציב נמוך? קיימו אותו באוויר הפתוח

כדי להפיק כנס מקצועי או אירוע עסקי אחר, לא חייבים להשכיר אולם יוקרתי ולשלם על כך אלפי שקלים ולפעמים אפילו יותר. ניתן להקים מאהל תחת כיפת השמיים ולהפיק כנס מרהיב ומקצועי לא פחות. תצטרכו כמובן ליצור עם קשר עם חברה מקצועית להשכרת ציוד לאירועים, להכין רשימה מסודרת של כל מה שאתם צריכים ומשם הדרך פשוטה בהרבה ממה שאתם חושבים. אפשר בקלות לוותר גם על קייטרינג יוקרתי ולהסתפק במגשי אירוח סטנדרטיים ובשתיה קלה. כתב הכלכלה נתנאל דוידי מסביר כי שנת 2021 היא שנת ההתאוששות הראשונה למגפה וכי עסקים שיפעלו נכון, יבנו אסטרטגיה לשנים קדימה יהיו חלק מצמיחה כלכלית שלא נראתה בעולם כבר זמן רב.

חברות להפקת אירועים OUT, הפקת עצמאית IN

כשצריך לשרוד, אם אין אני לי מי לי. זה הזמן למנות את אחד העובדים הכי מוכשרים שלכם לתפקיד של מנהל הפקת כנס לחברה או האירוע עסקי הבא שלכם. אין ספק כי מדובר בהשקעה די גדולה ודרוש כאן מוח יצירתי, מחשבה מחוץ לקופסא והרבה יצירתיות. אנו בטוחים שאם תבחרו את העובדים הנכונים למשימה, התוצאה תהיה מרשימה ומבטיחה, מה שיחסוך לכם עשרות אלפי שקלים!

 

מעוניינים לפרסום כתבה בתשלום באתר? צרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הנקראים ביותר

פרסום כתבה עם קישור לאתר שלכם

יצירת קשר

דילוג לתוכן