מציאות מדומה לאירועים עסקיים

אחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות הם השכרת שירותי מציאות מדומה לאירועים עסקיים. בעבר מציאות מדומה הייתה משמשת בעיקר למשחקים והדמיות משחק כאלה ואחרות אבל לאט לאט היא חדרה גם לעולם העסקי וכיום אנו רואים הרבה מאוד חברות משתמשות בכלי של מציאות מדומה באירועים שלהן, כאשר המטרה המרכזית היא לתת ללקוח את החוויה האולטימטיבית של המוצר או השירות שהעסק שלנו מציע.

מעוניינים לפרסום כתבה בתשלום באתר? צרו קשר

 

כיצד נשתמש בטכנולוגיית מציאות מדומה לאירועים עסקיים?

ישנן הרבה מאוד דרכים להשתמש ב-vr לאירועים עסקיים כאשר אחת מהן היא סיור וירטואלי במוצר שלנו. למשל אם המוצר שלנו הוא מעולם הנדל״ן אנו יכולים לעשות סיור וירטואלי ללקוחות שלנו שבאו להשקה של פרויקט דירות חדש או להשקת מרכז מסחרי או בניין משרדים במבנה כולו, במשרד ובדירות, כל פרויקט בהתאם למה שאנו רוצים למכור כמובן. אנו יכולים להקנות ללקוח בצורה הזו חוויה כמעט מלאה של המוצר שלנו באמצעות משקפי תלת המימד, בעזרתן ובעזרת צילום 360 יוכל לחוות את המוצר כאילו היה אמיתי ולקבל החלטות מושכלות בהתאם לגבי מוצר שלא היה ניתן לראות אותו ללא המציאות המדומה.

כיצד נכין מציאות מדומה לאירועים עסקיים?

הכנת וידיאו של מציאות מדומה הוא לא עניין פשוט וחייבים להקפיד על הרבה מאוד פרטים כמו למשל על הדיוק של המרחב אותו אנו רוצים ליצור, אפקטים של וידאו, תמונות נכונות וכל מה שעוזר לנו לייצר הדמייה מדוייקת של המציאות. אנשי המקצוע שעימם תעבדו בבניית המציאות המדומה הם אלו שיעשו עבורכם את ההבדל, ובכדי ליצור את החוויה האולטימטיבית עליכם להשתמש בעורכי וידאו מנוסים, הפקה מקצועית, השכרת ציוד לאירועים להדמייה איכותי כמו גם כותבים וגרפיקאים מנוסים שיעזרו לכם ליצור את סרטון הוידאו בצורה הטובה ביותר שימשוך אליכם את מירב הלקוחות.

מעוניינים לפרסום כתבה בתשלום באתר? צרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הנקראים ביותר

פרסום כתבה עם קישור לאתר שלכם

יצירת קשר

דילוג לתוכן