על סוכת אבלים להשכרה וציוד לאבלים

בשעת צער ויגון, לא פשוט בכלל מבחינה רגשית לארגן את השבעה. הרי רק לפני רגע עמדנו בבית הקברות בלוויה וכבר עלינו להמשיך הלאה ולקבל את פני האורחים הבאים להביע את תנוחמם וצערם. לרוב מדובר באדם אשר קרוב לנו עד מאוד ואנו עסוקים בשכול ובעצב מה שלעתים יכול להקשות על תהליך ההתארגנות. סוכת אבלים יכולה לתת מענה מלא לכל הצרכים של המשפחה בזמן השבעה, שכן ניתן להתכנס בה בצורה מכובדת לאורך כל התקופה ולהכיל כמות גדולה של אנשים בהתאם לצורך.

מעוניינים לפרסום כתבה בתשלום באתר? צרו קשר

סוכת אבלים- מתי ואיך?

סוכת אבלים היא פתרון המתאים למשפחות שמארחות בזמן השבעה כמות גדולה של אנשים ואין להם מספיק מקום לארח בתוך הבית. לחילופין, הסוכה יכולה להתאים גם למי שלא רוצה שכל הבלאגן של השבעה יהיה בתוך הבית מכל מיני סיבות- פרקטיות או רגשיות. כך ניתן לקיים את האירוע בחוץ בצורה מכובדת וכל שעלינו לעשות הוא לאתר חברה מקצועית המתמחה בהשכרת סוכות אבלים, מקררים לאירועים ושאר ציוד לשבעה. ניתן גם להשכיר לתוך הסוכה מקררים, שכן ביהדות נהוג להגיע עם מטעמים, כיבוד ושתיה, כך שניתן יהיה לאחסן את האוכל במקרר, בעיקר שמדובר בעונת הקיץ החמה. אפשר לשלב בהזמנה גם כסאות כדי שלכולם יהיה מקום לשבת בנוחות ושולחנות עליהם נניח את האוכל והשתיה.

אוהלים לשבעה

אוהלים לשבעה ניתן להתאים באופן אישי לפי הגודל הרצוי ולפי דרישה. במידת הצורך ניתן לשלב בהזמנה גם מוצרים נוספים כמו למשל שולחנות מתקפלים או שולחנות קבועים, כסאות, מזרנים, ציוד קירור או חימום בהתאם לעונה בשנה, סידורי תפילה, מקררים ומקפיאים. ההשכרה של האוהל כוללת כמובן פירוק והרכבה כאשר הצוות מקפיד על התקנה תקינה ובטיחותית שתאפשר ישיבה נוחה לאורך תקופת השבעה.

מעוניינים לפרסום כתבה בתשלום באתר? צרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הנקראים ביותר

פרסום כתבה עם קישור לאתר שלכם

יצירת קשר

דילוג לתוכן