כל מה שצריך לדעת על חתונה בחו"ל

בשנים האחרונות, אנחנו עדים ליותר ויותר זוגות ישראלים שבוחרים ללכת ולקיים את טקס הנישואין שלהם במדינה אחרת, כלומר – בחו"ל. הסיבות לקיום חתונה בחו"ל עשויות להיות מגוונות ביותר, ויכולות לכלול בין היתר – סיבות לקיום חתונה בשל אילוצי דת, כיום חתונה בחו"ל מפאת אידיאולוגיה כזאת או אחרת, או במקרים אחרים – ניסיון של בני הזוג להפוך את החתונה שלהם לאירוע בלתי נשכח. במאמר הבא, תוכלו למצוא את כל מה שרציתם לדעת על קיום של חתונה בחו"ל – מה הם ההליכים השונים, טיפים, והצעות ליעדים האטרקטיביים ביותר!

מעוניינים לפרסום כתבה בתשלום באתר? צרו קשר

מה הן הסיבות השונות לקיום טקס חתונה אזרחית בחו"ל

בסופו של דבר, למושג חתונה אזרחית ישנה הגדרה מאוד חלקה וברורה – כל חתונה אשר אינה מתקיימת על ידי מוסג הרבנות או על ידי כל מוסד דתי אחר. בישראל, ישנן שורה ארוכה של זוגות שיכולים למצוא בקיום חתונה אזרחית עניין רב – פסולי חיתון, זוגות שמשתייכים לזרם היהדות הרפורמי, זוגות חד מיניים, זוגות מדתות שונות, וכיוצא בזאת. במדינת ישראל, החוק לא מאפשר קיום של חתונה אזרחית בכל צורה שהיא, וזו בדיוק הסיבה לכך שאותם הזוגות הישראלי טסים לחפש את מיועדם דווקא במדינות שמעבר לים.

היכן ניתן לקיים חתונה אזרחית?

בעולם כולו, לזוגות ישראלים שמעוניינים לקיים חתונה אזרחית יש אופציות רבות. לאחר כיום החתונה באחת ממדינות אלה, הזוג הטרי יכול לחזור למדינת ישראל ולהירשם בתור זוג נשוי, וכך לקבל גם את כל הזכויות החוקתיות שכרוכות בכך. חלק מהמדינות שמציעות את האפשרות לקיום חתונה אזרחית הינן – יוון, קרואטיה, קפריסין, וארצות הברית. במידה שאנחנו מעוניינים לקיים חתונה בחו"ל בנוכחות משפחה וחברים – אנחנו מייעצים לכם לבחור יעד קרוב וזול יותר מתחום של תיירות ונופש ולשלב הנאה נוספת באירוע המרגש.

עוד כמה דברים שכדאי לדעת על ארגון והפקה של חתונה בחו“ל

  1. אם התקציב מאפשר לכם את זה, כדי לדעת שיש חברות שמארגנות חתונות ויכול מאוד להיות שבחירת חברה כזו יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד זמן, התעסקות, בירוקרטיה ולהוריד מכם גם לא מעט לחץ
  2. תוכלו לשקול לשלב את הפקת החתונה ביחד עם ירח דבש וכך להוזיל שוב עלויות
  3. אם אתם רוצים שיהיה בחתונה טקס חופה, זה משהו שאתם צריכים לתכנן אותו מראש
  4. בכל מדינה, תהליכי הבירוקרטיה משתנים ולכן חשוב לעשות סוג של מחקר על הנושא, להשוות בין מקומות, לדבר עם אנשים שעשו את התהליך לפניכם ולהתייעץ כדי שתוכלו לבחור את המקום שהכי נכון לכם.
  5. לחתונה בחו“ל יש המון יתרונות גם בפן הזוגי וגם בהקשרים אחרים כמובן, אבל כמו בכל דבר, גם כאן יש חסרונות שצריך להיות מוכנים אליהם ולדעת אותם מראש, במיוחד אם אתם מתכננים לחיות במדינת ישראל.

מעוניינים לפרסום כתבה בתשלום באתר? צרו קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הנקראים ביותר

פרסום כתבה עם קישור לאתר שלכם

יצירת קשר

דילוג לתוכן