עישון קנאביס רפואי בציבור- מותר או אסור?

השיח אודות עישון קנאביס רפואי בציבור עובר שינוי בתקופה האחרונה בשל ריבוי האפשרויות לעשות בו שימוש חוקי ומוסדר. אנשים רבים נהנים מהתכונות של הקנאביס ושל הסגולות הרפואיות שלו, גם אם רק לשם הפגת כאבים עזים שהם חשים במצבים רפואיים שונים. למרות שיותר ויותר אנשים לאחרונה עושים שימוש בקנאביס הרפואי, עדיין זה נראה ונחשב מוזר לראות אנשים שלא מעשנים את הסיגריות הרגילות ובמקרים לא מעטים אפשר לשים לב להרמות גבה או לחוסר התמודדות של אנשים עם אותו פריט שמעשנים איתו את הקנאביס. מסיבות אלה השתדלו עד כה משתמשי הקנאביס הרפואי להישאר בתוך הבית או לעשן שלא אל מול עיניו הבוחנת והמבקרת של הציבור הרחב והעדיפו שלא להתמודד עם חוסר ידע של אנשים אחרים או אפילו עם בורות. כיום המצב שונה והמגמה היא להיות פתוחים יותר כלפי אלה שמעשנים קנאביס רפואי על פי החוק ולהבין שהם עושים זאת באישור.

רוצה לקבל פרטים?
נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

 

עישון קנאביס רפואי בציבור

כאשר בוחנים את האפשרויות השונות של עישון קנאביס או חומרים אחרים לעישון כמובן שצריך לקחת בחשבון היבטים נוספים כמו למשל עישון סיגריות באירועים. הרי מצד אחד – הסיגריות הוצאו משימוש במקומות ציבוריים, לרבות אולמות אירועים ולכן נשאלת השאלה האם את החומרים האחרים כמו קנאביס רפואי מותר לעשן בציבור. התשובה לכך הייתה שלילית עד כה אבל כיום היא חיובית ומכיוון שמשתמשי הקנאביס הרפואי עושים זאת בהיתר וברישיון – הרי שיהיו מקרים שהם יצטרכו לצאת מהבית ויצטיידו בקנאביס בהתאם. אין ספק שצריך להכיל זאת ולהבין את הסיטואציה, שכן מי שעושה שימוש לא חוקי בקנאביס לא יעשה זאת תחת עיניים ציבוריות.

רוצה לקבל פרטים?
נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

הנקראים ביותר

בר מצווה – אירוע או טיול?

בר מצווה נחשב לבין האירועים הכי משמעותיים בדת, בתרבות ובמסורת היהודית. אם יש לא מעט משפחות שממש לא מתלבטות ויודעות בדיוק איך

מה לובשים באירוע על הים?

ישראלים רבים חולמים להפיק את האירוע שלהם על הים. על הים יש כל מיני סוגים של אירועים החל ממסיבות קיץ נחמדות של

פרסום כתבה עם קישור לאתר שלכם

יצירת קשר

דילוג לתוכן